KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507129
nr 1550 7129
Francisca Lindberg
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Francisca Lindberg (f. 1944), Signerad, komposition. Olja på duk, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 30x25 cm
Francisca Lindberg, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:18:51
1/7 21:38:36
Francisca Lindberg
Läs mer om Francisca Lindberg